IS61VPS51236A-200TQLI Memory IC Chip
KZ TECHNOLOGY (HONGKONG) LIMITED
Contact Now
Part Number : IS61VPS51236A-200TQLI
Manufacturer : ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Description : IC SRAM 18MBIT 200MHZ 100TQFP
Category : Memory
Family : Memory
Place of Origin : Original
MOQ : Negotiable
Price : Negotiable
Delivery Time : Negotiable
Payment Terms : T/T, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability : 100000
Contact Now
IS61VPS51236A-200TQLI Specifications
Part Status Obsolete
Memory Format SRAM
Memory Type Volatile
Memory Size 18Mb (512K x 36)
Speed 200MHz
Interface Parallel
Voltage - Supply 2.375 V ~ 2.625 V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)